Specialisti za kavo

 

O nas

O nas

Spoznajte našo ekipo

Pražarna STOW od rojstva daljnega leta 2015 in naša zavzetost za spremembo kulture pitja kave predstavljata drugačen način ponudbe kave na trgu. Ročno obrane kave kupujemo neposredno od kmetov in kooperativ manjših farmerjev. Kavo tretiramo, kot sezonski sadež zato jo tako tudi pražimo, da iz nje dobimo edinstvene okuse. V skodelici jo po praženju ponujamo sveže praženo, ko kava doseže vrhunec lastnega okusa in svežine. Naš izbor kav se sezonsko spreminja in prav ta raznolik izbor okusov, ki jih kave ponujajo vam želimo ponudit.

H42A0200

PRAŽARNA

Aleš Turšič – CEO
Email: ales@stow.si
Tel.: +386(0)31755129

MALOPRODAJA

Tanja Turšič – Economy Manager
Email: tanja@stow.si
Tel.: +386(0)41744573

KAVARNA STOW

Damir Jusovič – Food and Bevarage Manager
Email: damir@stow.si
Tel.: +386(0)70700040

AKADEMIJA

Peter Ševič – SCA AST Trainer, Stow Coffee Festival
Email: peter@stow.si
Tel.: +386(0)31560805

Stow-109

BARIST

Sebastjan Pirc – Barista
Email: sebastjan@stow.si
Tel.: +386(0)40318135

TEHNIČNI SERVIS

Franci Fink – Vodja servisa
Email: franci@gastpro.si
Tel.: +386(0)70817170

KOMERCIALIST – KAVA

Klemen Hosta
Email: klemen@gastpro.si
Tel.: +386(0)30313338

111111111111111111111111111111111111111111111-blackwhite

KOMERCIALIST – ČAJI

Dejan Mikulič – Čaji Althaus
Email: dejan@gastpro.si
Tel.: +386(0)40471741

KOMERCIALIST

Grega Cestnik
Email: gregor.cestnik@gmail.com
Tel.: +386(0)40800339