Specialisti za kavo

 

O nas

O nas

Spoznajte našo ekipo

Pražarna STOW od rojstva daljnega leta 2015 in naša zavzetost za spremembo kulture pitja kave predstavljata drugačen način ponudbe kave na trgu. Ročno obrane kave kupujemo neposredno od kmetov in kooperativ manjših farmerjev. Kavo tretiramo, kot sezonski sadež zato jo tako tudi pražimo, da iz nje dobimo edinstvene okuse. V skodelici jo po praženju ponujamo sveže praženo, ko kava doseže vrhunec lastnega okusa in svežine. Naš izbor kav se sezonsko spreminja in prav ta raznolik izbor okusov, ki jih kave ponujajo vam želimo ponudit.

H42A0200

PRAŽARNA

Aleš Turšič – Founder / head roaster
Email: ales@stow.si
Tel.: +386(0)31755129

MALOPRODAJA

Tanja Turšič – Economy Manager
Email: tanja@stow.si
Tel.: +386(0)41744573

PRODAJA

Damir Jusovič – Food and Bevarage Manager
Email: damir@stow.si
Tel.: +386(0)70700040

AKADEMIJA

Peter Ševič – SCA AST Trainer , Coffee Academy
Email: peter@stow.si
Tel.: +386(0)70 609 596

Stow-109

KAVARNA STOW

Sebastjan Pirc – Coffee Shop Manager
Email: sebastjan@stow.si
Tel.: +386(0)40318135

TEHNIČNI SERVIS

Franci Fink – Vodja servisa
Email: franci@gastpro.si
Tel.: +386(0)40154100

SKRBNIK KLJUČNIH KUPCEV

Klemen Hosta
Email: klemen@stow.si
Tel.: +386(0)30313338